“Coşkun abi hoş geldin” diye tempo tuttular

Müzik dünyasının usta ismi Coşkun Sabah önceki gün Paşabahçe’de Engelsiz Yaşam Vakfı ve Beykoz Engelliler Derneği’nin organize ettiği buluşmada çocuklarla ile bir araya geldi. Paşabahçe Orta Okulu’ndaki Özel Eğitimli Çocuklar Sınıfı (OÇEM)’ndeki öğrencileri ziyaret ederek sınıftaki çocuklar ile Beykozlu engelli çocuklara kışlık montlar hediye götüren ünlü sanatçı okul bahçesindeki öğrencilerden de büyük ilgi gördü. Öğrenciler […]

 “Coşkun abi hoş geldin” diye tempo tuttular

23.12.2022 - 17:10

Güncelleme : 23.12.2022 - 17:10

Müzik dünyasının usta ismi Coşkun Sabah önceki gün Paşabahçe’de Engelsiz Yaşam Vakfı ve Beykoz Engelliler Derneği’nin organize ettiği buluşmada çocuklarla ile bir araya geldi. Paşabahçe Orta Okulu’ndaki Özel Eğitimli Çocuklar Sınıfı (OÇEM)’ndeki öğrencileri ziyaret ederek sınıftaki çocuklar ile Beykozlu engelli çocuklara kışlık montlar hediye götüren ünlü sanatçı okul bahçesindeki öğrencilerden de büyük ilgi gördü. Öğrenciler “Coşkun Abi hoş geldin” diye tempo tuttular. Coşkun Sabah “Çok duygulandım, çocuklarla ilk kez böyle bir şey yaşadım” dedi.

Engelsiz Yaşam Vakfı ve Beykoz Engelliler Derneği tarafından organize edilen etkinlikte ünlü sanatçı Coşkun Sabah okulda çocuklarla bir araya geldi. Paşabahçe Orta Okulu’nda Özel Eğitimli Çocuklar Sınıfı “OÇEM”i ziyaret eden sanatçı çocuklara ve Beykoz Engelliler Derneği bünyesindeki “Engelli Çocuklara” kışlık montlar hediye etti. Okul müdürü Burhan Önal’ın da hazır bulunduğu etkinlikte Coşkun Sabah’ın da maddi, manevi destek verdiği ve ESCABEL KIDS ve ROCQER çocuk giyim markalarının katkıları ile sınıfta bulunan kız ve erkek otuz çocuğa kıyafetler hediye edildi. Ayrıca sınıf zemini için kullanılan ve çocukların güvenliği için ihtiyaç duyulan yer matı da temini edildi.


Özel eğitim alan çocuklarla sohbet eden Coşkun Sabah onlarla sıraya oturarak kendi çocukluk günlerini yad etti. Paşabahçe Orta Okulu’nun bahçesinde teneffüse çıkan diğer öğrencilerle de bir araya gelen sanatçıya öğrenciler büyük ilgi gösterdiler ve “hoş geldin Coşkun abi” diye tempo tuttular. Gördüğü büyük ilgiden dolayı duygu dolu anlar yaşayan sanatçı “Hayatımda çocuklarla ilgili ilk kez böyle bir şey yaşıyorum. Bu yaştaki çocukların bana olan ilgi ve sevgileri beni çok mutlu etti. Ben onların daha çok anne babalarına hitap eden bir sanatçıyım. Çocukların ilgisi çok güzel. Ayrıca özel eğitimli çocuklarımızın başarılı olmaları nedeniyle onlara hediyeler getirdik. Bence hepimiz çocuklara bu günlerde çok daha fazla ilgi ve şefkat göstermeliyiz. Benzer etkinlikleri sık sık yapacağım” dedi. Beykoz Engelliler Derneği başkanı Hasan Polat ile Engelsiz Yaşam Vakfı başkanı Atilla Kaplakarslan ve yönetim kurulu üyeleri Av. Edip Önder, Arif Işık ve Şeniz Ulusoy sanatçıya desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın