Sıla ve İlker Kaleli’den ilan-ı aşk

Bir süredir aşk yaşadıkları iddialarıyla gündeme gelen şarkıcı Sıla Gençoğlu ve oyuncu İlker Kaleli, geçtiğimiz gün Bodrum’da ortaya çıkmış. Kaleli, ünlü şarkıcının yaz için tuttuğu villanın bahçesinde görüntülenmişti. Aşkları belgelenen ünlü çiftten ilk paylaşım geldi. Sıla Gençoğlu, geçtiğimiz sene Hazer Amani ile evlenmişti. Ancak çift, bu yılın başında boşanmıştı. İkilinin boşanma davası sadece 15 dakika […]

 Sıla ve İlker Kaleli’den ilan-ı aşk

25.05.2021 - 14:00

Güncelleme : 25.05.2021 - 14:00

Bir süredir aşk yaşadıkları iddialarıyla gündeme gelen şarkıcı Sıla Gençoğlu ve oyuncu İlker Kaleli, geçtiğimiz gün Bodrum’da ortaya çıkmış. Kaleli, ünlü şarkıcının yaz için tuttuğu villanın bahçesinde görüntülenmişti. Aşkları belgelenen ünlü çiftten ilk paylaşım geldi.

Sıla Gençoğlu, geçtiğimiz sene Hazer Amani ile evlenmişti. Ancak çift, bu yılın başında boşanmıştı. İkilinin boşanma davası sadece 15 dakika sürmüştü. Boşanma sonrası Bodrum’a giden ve koronavirüs pandemisi dönemini orada geçirmeye karar veren Sıla Gençoğlu’nun, gönlünü oyuncu İlker Kaleli’ye kaptırdığı iddia edilmişti.

AŞKIN İLK KARELERİ!

Çıkan bu haberlerin ardından İlker Kaleli ve Sıla’dan beklenen paylaşım geldi. Sosyal medya hesaplarından birlikte çekilen pozlarını yayınlanan ikili adeta aşklarını ilan etti.

Kaynak:Gecce.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın