Hande Erçel’den flaş Kerem Bürsin itirafı!

Dergi çekimleri için Bodrum’a gelen Kenan Doğulu, Beren Saat, Hande Erçel ve Gamze Erçel’in çekimleri devam ediyor. Önceki gün kaldıkları otelin iskelesinde görüntülenen gruba, Doğulu’nun ailesi de katıldı. Güzel oyuncu Hande Erçel, çekimler biter bitmez yeğeni Mavi’ye koştu. Muhabirlerin sorularını da ayaküstü yanıtlamayı ihmal etmeden Erçel, Kerem Bürsin ile ilişkisinin nasıl başladığını ilk kez anlattı. […]

 Hande Erçel’den flaş Kerem Bürsin itirafı!

01.06.2021 - 14:39

Güncelleme : 01.06.2021 - 14:39

Dergi çekimleri için Bodrum’a gelen Kenan Doğulu, Beren Saat, Hande Erçel ve Gamze Erçel’in çekimleri devam ediyor. Önceki gün kaldıkları otelin iskelesinde görüntülenen gruba, Doğulu’nun ailesi de katıldı. Güzel oyuncu Hande Erçel, çekimler biter bitmez yeğeni Mavi’ye koştu. Muhabirlerin sorularını da ayaküstü yanıtlamayı ihmal etmeden Erçel, Kerem Bürsin ile ilişkisinin nasıl başladığını ilk kez anlattı.

Güzel oyuncu Hande Erçel, kardeşi Gamze Erçel ve şarkıcı Kenan Doğulu, önceki gün Bodrum’da iskelede dergi çekimleri için bir araya geldi.Hava kapalı olduğu için oynadıkları reklamın çekimleri ertelenen ekip, hem sohbet etti, hem de dinlendi. Kaldıkları otelin iskelesinde görüntülenen gruba, Doğulu’nun ailesi de katıldı.Hande Erçel, çekimler biter bitmez ise yeğeni Mavi’ye koştu. Muhabirlerin sorularını da ayaküstü yanıtlamayı ihmal etmeden Erçel, Kerem Bürsin ile ilişkisinin nasıl başladığını ilk kez anlattı.Kerem Bürsin’in kendisine neden eşlik etmediği sorulunca “İş için geldim. Bizim tatilimiz ağustosta” dedi.Erçel, aşk dedikoduları ilk çıktığında neden sessiz kaldıklarını da açıkladı: “O dönem arkadaştık. Sonrasında aşka dönüştü. Beraber olduk ve ilan ettik.”

Kaynak:Gecce.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın