Başkan Arslan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü Kutladı

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan ve Edremit  Belediye Başkan Yardımcısı Tümdeniz Çelebi belediyede görev yapan kadın personelin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan  ve Başkan Yardımcısı Tümdeniz Çelebi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde belediyede çalışan  kadın personeli, kadın esnafı ve kadın vatandaşları unutmadı. Edremit Belediyesi’nde çalışan kadınların, kadın esnafın ve […]

 Başkan Arslan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü Kutladı

07.03.2021 - 10:40

Güncelleme : 07.03.2021 - 10:40

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan ve Edremit  Belediye Başkan Yardımcısı Tümdeniz Çelebi belediyede görev yapan kadın personelin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan  ve Başkan Yardımcısı Tümdeniz Çelebi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde belediyede çalışan  kadın personeli, kadın esnafı ve kadın vatandaşları unutmadı. Edremit Belediyesi’nde çalışan kadınların, kadın esnafın ve vatandaşların  8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü karanfil takdimi ile kutlandı. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde tüm kadın Edremit Belediyesi çalışanlarının idari izinli sayılacağını duyurdu. Arslan yaptığı açıklamada: ” Edremit Belediyesi’nde çalışan kadın personellerimiz 8 Mart Pazartesi günü idari izinli sayılacaklar. Bizler de emekçi kadınlarımızın önemli gününü bugünden kutluyoruz. Kadın istihdamının artmasının ülkemiz ekonomisine ve sosyal yaşamına önemli katkı sunacağına inanıyoruz. Farklı meslek gruplarından ve uzmanlık alanlarından 170  kadınımızı belediyemizde istihdam ediyoruz. Bunun yanında ilçemizde  kadınlarımızın iyi ve eşit şartlarda çalışmasını önemsiyor, bununla ilgili kadınlarımıza destek verecek projeler geliştiriyoruz. Ülkemizin geleceği kadınlarımıza yapılan   her türlü şiddetin ve ayrımcılığın son bulduğu eşit şartlarda,  güçlü ve başarılı bir hayat diliyorum. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününüz kutlu olsun” dedi.

Kaynak:Edremit Belediyesi web sitesi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın