MARMARİS’TE SOKAK DEFİLESİ VE ARKASINDAN AREENA CLUB’DE SEFO KONSERİ TURİSTLERİN İLGİSİNİ ÇEKTİ…

Marmaris’in en ünlü ve köklü mekanı AREENA CLUB organizasyonu ile gerçekleşen İnternational Beauty Fashion defilesi barlar sokağında gerçekleşti. Ünlü koreograf Asil Çağıl önderliğinde defileye 20 manken katılırken mankenler şık yaz kreasyonlarını sundular. Defilenin finalinde ise mankenler Türk bayrağı açarak 15 Temmuz’u andılar. Defileyi izleyen çoğunluğu yabancı turist olmak üzere büyük ilgi gösterirken alkışlarla destek verdiler… […]

 MARMARİS’TE SOKAK DEFİLESİ VE ARKASINDAN AREENA CLUB’DE SEFO KONSERİ TURİSTLERİN İLGİSİNİ ÇEKTİ…

16.07.2023 - 8:37

Güncelleme : 16.07.2023 - 8:47

Marmaris’in en ünlü ve köklü mekanı AREENA CLUB organizasyonu ile gerçekleşen İnternational Beauty Fashion defilesi barlar sokağında gerçekleşti.

Ünlü koreograf Asil Çağıl önderliğinde defileye 20 manken katılırken mankenler şık yaz kreasyonlarını sundular. Defilenin finalinde ise mankenler Türk bayrağı açarak 15 Temmuz’u andılar.

Defileyi izleyen çoğunluğu yabancı turist olmak üzere büyük ilgi gösterirken alkışlarla destek verdiler… Defile sonrası Areena Club de sahne alan ünlü şarkıcı Sefo misafirlere doyumsuz bir konser verdi. Sefo’ya bşr sürpriz de sahnede yapıldı mankenler ünlü sanatçının sahnesini basarak destek verdiler.


James Agens organizasyonu ile gerçekleşen program 17 Temmuz Pazartesi final defilesi ile yine Areena Club de son bulacak.

Bu organizasyonu Marmaris’e gönül vermiş Kamil Issı yaptığı açıklamada “Marmaris’i çok seviyorum ve yıllardır yatırımlarımı Marmaris’te gerçekleştiriyorum.

Bu sezon yaz geç girsede bir Areena club olarak hızlı bir giriş yaptık.

Konserler, defileler ve daha arkasından gelecek sürprizlerle Marmarisimizi özellikle yabancı turistlere en iyi sekile göstermek ve dünyanın tatil merkezi haline getirmeye çalışıyoruz. Bize gösterdiğiniz ilgi ve alakaya çok teşekkür ederiz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın