Kim kally ile Roportajımız

Genel olarak moda ve güzellik hayranıyım ve küçük yaşlardan itibaren modellik, kostüm tasarımı ve oyunculukla ilgilendim. Birkaç yıldır modellik yapıyorum. Bu işi çok seviyorum ve mesleğimde hedeflerime ulaşmak için elimden geleni yapıyorum. Profesyonel mankenlik olarak eğitildim. Umarım bu konuda çok başarılı olabilirim çünkü ben onu layığım.Modellik alanında 3 yarışmaya katıldım. Birnincisi Oligark’ta Mr&Miss Fashion TV’den […]

 Kim kally ile Roportajımız

14.06.2023 - 5:03

Güncelleme : 14.06.2023 - 5:03

Genel olarak moda ve güzellik hayranıyım ve küçük yaşlardan itibaren modellik, kostüm tasarımı ve oyunculukla ilgilendim.


Birkaç yıldır modellik yapıyorum. Bu işi çok seviyorum ve mesleğimde hedeflerime ulaşmak için elimden geleni yapıyorum.


Profesyonel mankenlik olarak eğitildim. Umarım bu konuda çok başarılı olabilirim çünkü ben onu layığım.
Modellik alanında 3 yarışmaya katıldım. Birnincisi Oligark’ta Mr&Miss Fashion TV’den yarışması. ıkincisi Beyrut’ta “Miss Europe 2023” yarışmasında tacı ve en iyi vücut unvanını aldığım. Son yarışmaya “World Next Top Model 2023” yarışmasında tacı ve Semi finalist unvanını alarak ilk 10 içerisinden biri oldum.


Türkiye’ye daha başarılı olmak için geldim çünkü burada çok ilerleme var.

Benim hobilerim:
Formda kalmak için haftada 3-4 kez spor salonuna gidiyorum ve genellikle diyet yemekleri yiyorum. Sigara ve nargile kullanmıyorum. Görünüşüm, güzelliğim ve sağlığım benim için çok önemlidir. Ben sakin, akıllı ve zeki bir kadınım.

Oyunculuğu seviyorum ve muhtemelen yakında profesyonel olarak takip edip öğreneceğim.Birkaç dizide küçük bir rol oynadım ve yakın zamanda Netflix’te bir filmde oynama teklifi aldım.


Light veya house müziği severim. En sevdiğim enstrüman piyano ama henüz öğrenme fırsatım olmadı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın