Datça’da İlayda Emir Rüzgarı Esti

Takım oyunları kreasyonu, modaseverleri büyüledi Geçtiğimiz günlerde Datça’da düzenlenen Fashion Week Türkiye Moda Haftası birçok tasarımcıların katılımıyla gerçekleşirken geceye varoluş hikâyesiyle birbirinden şık koleksiyonlar üreten ünlü modacı İlayda Emir de katıldı. Yaptığı şık tasarımlarıyla podyumda izleyenleri adeta büyüleyen Emir, tasarımlarına olan ilgiden oldukça memnun olduğunu söyledi. Maskülen kıyafetleri stil açısından çok şık bulan Emir, “Çok […]

 Datça’da İlayda Emir Rüzgarı Esti

13.06.2023 - 4:05

Güncelleme : 13.06.2023 - 4:05

Takım oyunları kreasyonu, modaseverleri büyüledi

Geçtiğimiz günlerde Datça’da düzenlenen Fashion Week Türkiye Moda Haftası birçok tasarımcıların katılımıyla gerçekleşirken

geceye varoluş hikâyesiyle birbirinden şık koleksiyonlar üreten ünlü modacı İlayda Emir de katıldı.

Yaptığı şık tasarımlarıyla podyumda izleyenleri adeta büyüleyen Emir, tasarımlarına olan ilgiden oldukça memnun olduğunu söyledi.

Maskülen kıyafetleri stil açısından çok şık bulan Emir, “Çok feminen olduğumuz bir gündeysek, içimizden bir ceket giymek gelmiyorsa bazı kıyafetlerin dolabınızda mutlaka bulunması gerekir. Saatlerce kombin yapmayı düşünmek istemiyorsanız bu kurtarıcı kıyafetleri her yerde kullanabilirsiniz.” dedi.

Defilede erkek takım elbiselerini kadın mankenlerin taşıdığı modern tasarımlarında kullandığı renk armonisi ve kendine özgü çizgileriyle klasik tasarımlarıyla dikkat çeken İlayda Emir, ‘Takım Oyunları’ koleksiyonuyla misafirlerinin gözlerini kamaştıran gece ve günlük kullanıma uygun tasarımlarıyla büyüledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın