İş Adamı Aydın Eskiköy, Dostlarını Yalnız Bırakmadı: Fashion TV Türkiye’nin Sahibi Enis Onat ve Melissa Daşdemir Evlendi!

Fashion TV Türkiye’nin sahibi Enis Onat ve Melissa Daşdemir’in Oligarkta gerçekleşen evlilik töreni, birçok ünlü ismin katılımıyla muhteşem bir geceye dönüştü. iş adamı Aydın Eskiköy, gecede dostlarını yalnız bırakmadı. Fashion TV Türkiye’nin koordinatörü Kemal Taymaz’ın üstlendiğiorganizasyonu görkemli bir gece haline getirdi. Çiçekli gömleklerin sahne performansıyla herkesi büyüledi. Renkli ve eğlenceli anların yaşandığı gece, ünlü isimlerin […]

 İş Adamı Aydın Eskiköy, Dostlarını Yalnız Bırakmadı: Fashion TV Türkiye’nin Sahibi Enis Onat ve Melissa Daşdemir Evlendi!

08.06.2023 - 5:08

Güncelleme : 08.06.2023 - 5:08

Fashion TV Türkiye’nin sahibi Enis Onat ve Melissa Daşdemir’in Oligarkta gerçekleşen evlilik töreni, birçok ünlü ismin katılımıyla muhteşem bir geceye dönüştü. iş adamı Aydın Eskiköy, gecede dostlarını yalnız bırakmadı.

Fashion TV Türkiye’nin koordinatörü Kemal Taymaz’ın üstlendiği
organizasyonu görkemli bir gece haline getirdi.

Çiçekli gömleklerin sahne performansıyla herkesi büyüledi. Renkli ve eğlenceli anların yaşandığı gece, ünlü isimlerin akınına uğradı.

Gecede yer alan ünlüler arasında moda ikonu Ivana Sert, modacı Ferruh Karakaşlı, Pınar Bent ve Uğurkan Erez gibi tanınmış isimler vardı.

Bu göz alıcı düğün, magazin dünyasında günün konuşulan olayları arasında yerini aldı

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın