SON DÖNEMİN GÖZDE AVUKATI SEDEF SELÇUK, YENİ YAŞINI KUTLADI

Katıldığı televizyon programlarında yaptığı açıklamalar ile ses getiren, son zamanlarda başarılı işlere imza atarak dikkatleri üzerine çeken ünlü avukat Sedef Selçuk, yeni yaşını dostlarının katılımı ile kutladı. Kutlamaya Sedef Selçuk’un yakın arkadaşları Doruk Aslan, Fatma Karalok, Sedef Çelik, Murat Karalok, Seval Güngören, Gizem Deniz Özerdoğan, Duygu Atakan,Ferhat göktaşlar gibi isimler katıldı. Öncelikle yeni yılın sağlık, […]

 SON DÖNEMİN GÖZDE AVUKATI SEDEF SELÇUK, YENİ YAŞINI KUTLADI

13.01.2023 - 16:42

Güncelleme : 13.01.2023 - 16:42

Katıldığı televizyon programlarında yaptığı açıklamalar ile ses getiren, son zamanlarda başarılı işlere imza atarak dikkatleri üzerine çeken ünlü avukat Sedef Selçuk, yeni yaşını dostlarının katılımı ile kutladı.


Kutlamaya Sedef Selçuk’un yakın arkadaşları Doruk Aslan, Fatma Karalok, Sedef Çelik, Murat Karalok, Seval Güngören, Gizem Deniz Özerdoğan, Duygu Atakan,Ferhat göktaşlar gibi isimler katıldı.


Öncelikle yeni yılın sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileyen Sedef Selçuk, “Kadınların öldürülmediği, özgürlüklerin kısıtlanmadığı, felaketlerin yaşanmadığı bir yıl diliyorum” sözlerinin ardından doğum gününü kutlayan herkese teşekkür etti.


Böylesi özel günlerde sevdikleri tarafından hatırlamasının çok hoş bir duygu olduğuna dikkat çeken Selçuk, “Yeni bir yaşıma daha dostlarımla birlikte girme

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın