EN İYİ KADIN SANATÇI ÖDÜLÜNÜ ALAN ZEYNEP BASTIK HAYRAN BIRAKTI!

Okurların oylarıyla belirlenen 48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri bu akşam sahiplerini buldu. Zorlu PSM’deki görkemli ödül töreninde televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği gece’de Amor Garibovic imzalı beyaz kıyafetiyle güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakan Zeynep Bastık ‘En İyi Kadın Şarkıcı Ödülü’nü Bengü’nün elinden aldı. Zeynep Bastık beyaz elbisesiyle sosyal medyayı kasıp kavurdu! Güzel şarkıcı […]

 EN İYİ KADIN SANATÇI ÖDÜLÜNÜ ALAN ZEYNEP BASTIK HAYRAN BIRAKTI!

05.12.2022 - 5:50

Güncelleme : 05.12.2022 - 5:50

Okurların oylarıyla belirlenen 48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri bu akşam sahiplerini buldu. Zorlu PSM’deki görkemli ödül töreninde televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği gece’de Amor Garibovic imzalı beyaz kıyafetiyle güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakan Zeynep Bastık ‘En İyi Kadın Şarkıcı Ödülü’nü Bengü’nün elinden aldı.

Zeynep Bastık beyaz elbisesiyle sosyal medyayı kasıp kavurdu! Güzel şarkıcı bu kez adeta ‘Kuğu gibi’ yorumuyla herkesi konuşturdu.

Sosyal medyanın dikkat çeken ünlülerinden olan Zeynep Bastık’ın yaptığı her paylaşım olay oluyor. Bu akşam gerçekleşecek olan 48. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde töreni öncesi yakın arkadaşı Edis ile arabadan paylaştığı pozuna ‘Kuğu Gibi’ yorumu geldi.

İşte Zeynep Bastık’ın beyaz elbisesiyle verdiği pozu …

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın