ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİN ‘GENÇ DÖNÜŞÜM PROJESİ’

Genç dönüşüm projesi kapsamında Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi gençlik ofisine bağlı gönüllü öğrencileri Balıkesir’in Bandırma ilçesine bağlı olan Çalışkanlar köyünün ilkokulunu 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde ziyaret etti.. Genç dönüşüm projesi kapsamında Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi gençlik ofisine bağlı gönüllü öğrencileri Balıkesir’in Bandırma ilçesine bağlı olan Çalışkanlar köyünün İlkokulunu 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde ziyaret etti. Onyedi […]

 ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİN ‘GENÇ DÖNÜŞÜM PROJESİ’

30.11.2022 - 5:38

Güncelleme : 30.11.2022 - 5:38

Genç dönüşüm projesi kapsamında Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi gençlik ofisine bağlı gönüllü öğrencileri Balıkesir’in Bandırma ilçesine bağlı olan Çalışkanlar köyünün ilkokulunu 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde ziyaret etti..

Genç dönüşüm projesi kapsamında Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi gençlik ofisine bağlı gönüllü öğrencileri Balıkesir’in Bandırma ilçesine bağlı olan Çalışkanlar köyünün İlkokulunu 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde ziyaret etti. Onyedi Eylül Üniversitesinin gönüllü üye öğrencileri KPSS sınavından çıkan öğrencilere projelerini anlatarak sınavda dağıtılan kalem setlerini rica etti. 200’e yakın toplanılan kalem setleri Çalışkanlar İlkokulu ziyaret edilerek öğrencilere dağıtıldı ve öğretmenlere de kitaplar hediye edildi. Üniversiteli Genç Gönüllü öğrenciler kalem setlerini dağıttıktan sonra çocuklarla oyunlar oynayarak samimi ve sıcak vakit geçirdiler.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gençlik Ofisi Merkezi Müdürü Ahmet Gülhan, Gençlik Lideri Merve Erol, Gönüllü Üyeleri İlknur Yoldar, Hazratalı Mamadov, Ezgi Batak, Hümeyra Yalçın ve Enfal Çakmakoğlu Genç Dönüşüm Projesi kapsamında Bandırma Yenice Erikli köyünü de ziyaret edeceklerini ve Teknofest, Bir Usta On Çırak, Genç Upshit gibi projelerde de yer alacaklarını dile getirdiler.

Gençlik Ofisi Açılışı Yakında Gerçekleşecek

Öğrencilerin okul da kulüp, atölye çalışmaları, kamp ve projelerini gerçekleştirmeleri adına Spor Bilimleri Fakültesi içerisine gönüllü üyeler için Gençlik Ofisi yapıldı. Gençlik Ofisinin açılışı yakın tarihler de gerçekleşecek.

Genç Üyelerden Zımba Gazetesi’ne Ziyaret

Yeni medya ve farklı bölüm öğrencilerinin bir araya geldiği gönüllü üyeler, çalışma ortamlarını tanımak ve gazetecilik mesleği hakkında bilgi edinmek üzere projelerini gerçekleştirdikten sonra Bandırma Zımba Gazetesi’ni de ziyaret etti. Zımba Gazetesi’nin sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Haluk Özçelik, Eşi Gazeteci Nuray Böbek Özçelik ve Gazeteci Selin Girgin öğrencileri ağırlayarak meslekleri hakkında bilgi verdiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın