Duqqan’da 3ü 1 Arada

Son dönemin en dikkat çekici gruplarından biri olan Ali Tan, Giray Kuşlu ve Emrah Yıldız’dan oluşan 3ü 1 Arada grubu hayranları ve müzikseverlerle Duqqan Sahne’de buluştu.Birlikte sahne almalarına rağmen farklı müzik türleri icra eden grup sevilen şarkıları ile gecelerine başlarken Duqqan Sahe misafirleri söylenen tüm şarkılara bir koro edasıyla eşlik ederken keyifli dakikalar yaşadılar.Gece boyunca […]

 Duqqan’da 3ü 1 Arada

19.11.2022 - 14:41

Güncelleme : 19.11.2022 - 14:41

Son dönemin en dikkat çekici gruplarından biri olan Ali Tan, Giray Kuşlu ve Emrah Yıldız’dan oluşan 3ü 1 Arada grubu hayranları ve müzikseverlerle Duqqan Sahne’de buluştu.
Birlikte sahne almalarına rağmen farklı müzik türleri icra eden grup sevilen şarkıları ile gecelerine başlarken Duqqan Sahe misafirleri söylenen tüm şarkılara bir koro edasıyla eşlik ederken keyifli dakikalar yaşadılar.
Gece boyunca Türk Halk Müziği, Türk Pop Müziği ve Arabesk şarkılarından seçkiler sunan 3ü 1 Arada grubunun şarkılarına Duqqan Sahne misafirleri de pistte çıkarak dans ettiler.
Program öncesi kısa bir açıklama yapan 3ü 1 Arada grubu üyeleri “İstanbul gece hayatının en gözde ve nezih mekanlarından biri olan Duqqan Sahne’de olmaktan çok mutlu olduklarını belirttiler.
https://www.youtube.com/watch?v=-YyMwpZu3ak

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın