Hazar Ergüçlü: “Onur daha da açık giyinmemi istiyor!“

İddialı kıyafetleriyle sık sık adından söz ettiren oyuncu Hazar Ergüçlü (30), geçtiğimiz gün dijital bir platformun etkinliğinde boy gösterdi. Davette transparan elbisesiyle dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu, tarzı hakkında kendisinden 18 yaş büyük yönetmen sevgilisi Onur Ün’nün ne düşündüğü sorulduğunda çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı. Hazar Ergüçlü önceki gün Netflix’in verdiği davete katıldı. Güzel oyuncu, transparan […]

 Hazar Ergüçlü: “Onur daha da açık giyinmemi istiyor!“

05.11.2022 - 17:08

Güncelleme : 05.11.2022 - 17:08

İddialı kıyafetleriyle sık sık adından söz ettiren oyuncu Hazar Ergüçlü (30), geçtiğimiz gün dijital bir platformun etkinliğinde boy gösterdi. Davette transparan elbisesiyle dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu, tarzı hakkında kendisinden 18 yaş büyük yönetmen sevgilisi Onur Ün’nün ne düşündüğü sorulduğunda çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı.

Hazar Ergüçlü önceki gün Netflix’in verdiği davete katıldı. Güzel oyuncu, transparan elbisesi ile tüm bakışları üzerinde topladı. Basın mensuplarıyla konuşan Ergüçlü, kıyafetiyle ilgili sorulara cevap vererek; “Bu tarz davetlerde gidebildiğim kadar ileri gidiyorum. Ne zaman giyeceğim sanki bir daha?” şeklinde cesur bir cevap verdi.

kaynak:gecce.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın