LOB’IN INTERNATIONAL TARAFINDAN GLOBAL KALİTE ZİRVESİ 24 EKİM’DE SWİSSOTEL ISTANBUL’DA KKTC CUMHURBAŞKANI SAYIN ERSİN TATAR’IN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ.

GLOBAL KALİTE ZİRVESİ , İŞ,SANAT ,SİYASET VE AKADEMİK DÜNYAYI BİR ARAYA GETİRDİ.TÜRKİYE VE DÜNYA GENELİNDE TÜKETİCİLERİN BİLİNÇLENMESİ VE EKONOMİDEKİ DEĞİŞİMLERİN TAKİP EDİLMESİ AMACIYLA LOB’IN INTERNATIONAL TARAFINDAN DÜZENLENEN EUROPEAN BUSINESS CLUP ASSOCIATION VE DMW DIPLAMATLAR BİRLİĞİ TARAFINDAN DESTEKLENEREK AVRUPA BİRLİĞİNE AKREDİTE GERÇEKLEŞEN GLOBAL KALİTE ZİRVESİ SWİSSOTEL ISTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİ.ZİRVE LOBIN INTERNATIONAL BAŞKANI FAHRİ USTAOĞLU’NUN AÇILIŞ KONUŞMASIYLA BAŞLADI.FAHRİ […]

 LOB’IN INTERNATIONAL TARAFINDAN  GLOBAL KALİTE  ZİRVESİ 24 EKİM’DE SWİSSOTEL ISTANBUL’DA KKTC CUMHURBAŞKANI SAYIN ERSİN TATAR’IN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ.

28.10.2022 - 5:49

Güncelleme : 28.10.2022 - 5:49

GLOBAL KALİTE ZİRVESİ , İŞ,SANAT ,SİYASET VE AKADEMİK DÜNYAYI BİR ARAYA GETİRDİ.
TÜRKİYE VE DÜNYA GENELİNDE TÜKETİCİLERİN BİLİNÇLENMESİ VE EKONOMİDEKİ DEĞİŞİMLERİN TAKİP EDİLMESİ AMACIYLA LOB’IN INTERNATIONAL TARAFINDAN DÜZENLENEN EUROPEAN BUSINESS CLUP ASSOCIATION VE DMW DIPLAMATLAR BİRLİĞİ TARAFINDAN DESTEKLENEREK AVRUPA BİRLİĞİNE AKREDİTE GERÇEKLEŞEN GLOBAL KALİTE ZİRVESİ SWİSSOTEL ISTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİ.
ZİRVE LOBIN INTERNATIONAL BAŞKANI FAHRİ USTAOĞLU’NUN AÇILIŞ KONUŞMASIYLA BAŞLADI.
FAHRİ USTAOĞLU ; BU YILKİ KONSEPTİN TÜRKİYE EŞİTTİR KALİTE MANİFESTOSUYLA İMALAT VE HİZMET SEKTÖRÜNDE REKABET EDEBİLİR NİTELİKTE ÜRÜN VE HİZMETLERİYLE DÜNYA PAZARLARININ ARANAN TALEP EDİLEN MARKASI OLMA YOLUNDA HIZLI MESAFELER ALDI.BUNU AÇIKCA GÖREBİLİYORUZ.SAVUNMA SANAYİNDEKİ BAŞARILARIYLA DÜNYA BARIŞINA KATKILARIYLA TÜRKİYE ÖRNEK VE ÖNDER ÜLKE VASFINI SÜRDÜRMEKTEDİR . SADECE BULUNDUĞU COĞRAFYADA DEĞİL BREZİLYADAN MALEZYAYA RUSYADAN FAS’A MISIR’A SUUDİ ARABİSTAN’A KADAR DURUŞUYLA GÜVENİNİN VE BARIŞIN TEMİNATI OLDUĞUNU GÖSTERMİŞTİR.GLOBAL KALİTENİN STANDARTLARINI BELİRLEYEN ÜLKE TÜRKİYE SÖZÜNÜ SÖYLETECEK NOKTAYA GETİREN İDARECİLERİMİZİ VE HÜKÜMETİMİZİ DE TEBRİK EDİYORUZ . CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİNİN BİR BAŞARISI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.DEDİ

“STRATEJİK İŞ BİRLİĞİ VE GLOBAL PAZARLAR “KONULU OTURUMDA ; DR.NECİP ULUDAĞ ALFA INVESMENT UK PARTNER , ÖZEN KUZU KUZU GRUP YKÜ ,HASAN ARSLAN ARBEL YKB ,FARUK YILMAZ A101 KALİTE GENEL MÜDÜRÜ, DR.REŞAT BAHAT BHT CLINIC ISTANBUL TEMA HASTANESİ YKB VE CAN DİNÇER ARÇELİK GMY YER ALDI.
MODERATÖRLÜĞÜNÜ AREL ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜM BAŞKANI PROF.DR.UĞUR ÖZGÖKER ‘İN ÜSTLENDİĞİ “ULUSLARARASI PAZARLARDA KALİTENİN ÖNEMİ “KONULU OTURUMDA ,ÜMİT EFE AKVA SAĞLIK GRUBU CEO ,YUNUS AKSU İMECE YATIRIM YKB ,MUSTAFA KARALİ KARALİ ÇAY YKB , MUHAMMET MESİH ALBAYRAK ALBAYRAK FRESH FOOD KONUŞMACI OLDU.

KKTC CUMHURBAŞKANI ERSİN TATAR AÇILIŞ KONUŞMASIYLA BAŞLAYAN ÖDÜL TÖRENİNDE İNOVASYONA YÖNELİK ÇALIŞMALAR YAPAN MARKALARA DA ÖDÜLLER TAKDİM EDİLDİ.
KKTC BAYINDIRLIK VE ULAŞTIRMA BAKANI PROF.DR.ERHAN ARIKLI ,BBP GENEL BAŞKANI MUSTAFA DESTİCİ ,AK PARTİ BİLECİK MİLLETVEKİLİ , İÇİŞLERİ KOMİSYONU ÜYESİ SELİM YAĞCI, BÜLENT AKARCALI,TOROSLAR BELEDİYE BAŞKANI ATSIZ AFŞIN YILMAZ, ALBAYRAK HOLDİNG CEO PROF.DR.ÖMER BOLAT , ZİRVEYE KATILAN İSİMLER ARASINDA.

1988 yılında Türkiye’nin ilk Tüketici Dergisi ile tüketicinin bilinçlenmesi , tüketici haklarının yaygınlaştırılması ve kalitenin yükseltilmesi için çalışmalar yapmaya başlayan ” Lob’ın ekibi Fahri Ustaoğlu başkanlığında Fehim Ustaoğlu koordinasyonunda 35 yıldır faaliyetlerini yurtiçinde ve yurtdışında sürdürmekte.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın