Duqqan Sahne’de “Lazer Party” çılgınlığı

Türkiye’de bir ilke imza atarak konspet parti kavramını getiren Duqqan Sahne, Ramazan Bayramı sonrasında da bu tarz partilerine hız kesmeden devam ediyor.Squid Game, Red Night Party ,Zombi, Rodeo, Star Wars, White Night ve Bubble Party gibi birbirinden ilginç partiler düzenleyen ve Ramazan ayı boyunca misafirlerini tasavvuf müziği eşliğinde iftar sofralarında ağırlayan Duqqan Sahne Ramazan Bayramı’nın […]

 Duqqan Sahne’de “Lazer Party” çılgınlığı

17.05.2022 - 4:59

Güncelleme : 17.05.2022 - 4:59

Türkiye’de bir ilke imza atarak konspet parti kavramını getiren Duqqan Sahne, Ramazan Bayramı sonrasında da bu tarz partilerine hız kesmeden devam ediyor.
Squid Game, Red Night Party ,Zombi, Rodeo, Star Wars, White Night ve Bubble Party gibi birbirinden ilginç partiler düzenleyen ve Ramazan ayı boyunca misafirlerini tasavvuf müziği eşliğinde iftar sofralarında ağırlayan Duqqan Sahne Ramazan Bayramı’nın hemen ardından Roman Gecesi Party’si düzenlemişti.
Duqqan Sahne 14 Mayıs gecesi de bu kez Lazer Party ile misafirlerini ağırladı. Duqqan Sahne çalışanları gecenin konseptine uygun hazırlanan bir ortam ve kıyafetlerle konuklarını ağırlarken gece boyunca DJ Jardel’in çaldığı müzikler eşliğinde misafirlerine ayrıca lazer şovlarıyla unutulmaz bir gece yaşattı.
Geceye katılan misafirler gece boyunca pistte doyasıya eğlenirken ortaya hoş görüntüler ortaya çıktı.
https://www.youtube.com/watch?v=vYDhQ-MRzcw

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın