Spor malzemelerinin yeni adresi Sporium oldu

Spor giyimin yeni adresi Sporium olduİstanbul’un Kavacık ilçesinde hizmet vermeye başlayan Sporium aynı zamanda hem bireysel müşterilerine hem kulüp bazında hizmet vermeye devam ediyor.Konu hakkında kısa bir açıklamada bulunan Sporium Mağazası CEO’su İlkay Yağmur “Biz Sporium olarak hem halkımıza hem spor kulüplerine hem bireysel sporcularımıza uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bu sporcularımızın büyük bir çoğunluğu milli […]

 Spor malzemelerinin yeni adresi Sporium oldu

14.02.2022 - 11:01

Güncelleme : 14.02.2022 - 11:01

Spor giyimin yeni adresi Sporium oldu
İstanbul’un Kavacık ilçesinde hizmet vermeye başlayan Sporium aynı zamanda hem bireysel müşterilerine hem kulüp bazında hizmet vermeye devam ediyor.
Konu hakkında kısa bir açıklamada bulunan Sporium Mağazası CEO’su İlkay Yağmur “Biz Sporium olarak hem halkımıza hem spor kulüplerine hem bireysel sporcularımıza uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bu sporcularımızın büyük bir çoğunluğu milli sporculardan oluşmaktadır. Hizmet kapsamımızda futbol kulüpleri, basketbol kulüpleri, dövüş sporlarından atletizme kadar bir çok branşta bireysel sporcumuza da hizmet veriyoruz. Ürünlerimizin tamamı dünya kalitesinde ürünlerdir. Bu konuda çok titiz ve seçici davranıyoruz. Tüm bunların yanında fiyatlarımız da çok uygun. Şahsım ve çalışma arkadaşlarım bu mesleği severek yapıyoruz” dedi.
Açıklamalarına devam eden İlkay Yağmur “Mağazamıza gelen her müşterimize hitap edecek ürünlerimiz mevcuttur. Halen Survivor’da yarışan Nagihan Karadere ve Gökhan Keser yarışmaya katılmadan kısa bir süre önce gelerek alışverişlerini bizden yaptıktan sonra Dominik Cumhuriyeti’ne gittiler. Onlar da bizim çok sevdiğimiz dostlarımız ve buradan onlara da aynı zamanda başarılar diliyoruz” diyerek açıklamasını tamamladı.
https://www.youtube.com/watch?v=zrBFHdhAc7E

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın