SATRANÇ TURNUVASININ KAZANANLARINA ÖDÜLLERİ TESLİM EDİLDİ

Bandırma Belediyesi tarafından düzenlenen 2007, 2015 yılları arası doğmuş toplam 208 sporcunun katılım gösterdiği turnuvanın kazananlarına bugün Belediye Meclis Salonunda ödülleri takdim edildi. Vaka sayılarındaki düşüşün olumlu yönde yaşanmasıyla birlikte gençleri birçok sosyal aktivite ve turnuvalar ile buluşturacağını belirten Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun; Turnuvaya katılan tüm çocuklarımızı ve değerli ailelerini tebrik ediyorum. Çocuklarımızın sosyal […]

 SATRANÇ TURNUVASININ KAZANANLARINA ÖDÜLLERİ TESLİM EDİLDİ

17.06.2021 - 10:22

Güncelleme : 17.06.2021 - 10:22

Bandırma Belediyesi tarafından düzenlenen 2007, 2015 yılları arası doğmuş toplam 208 sporcunun katılım gösterdiği turnuvanın kazananlarına bugün Belediye Meclis Salonunda ödülleri takdim edildi.

Vaka sayılarındaki düşüşün olumlu yönde yaşanmasıyla birlikte gençleri birçok sosyal aktivite ve turnuvalar ile buluşturacağını belirten Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun; Turnuvaya katılan tüm çocuklarımızı ve değerli ailelerini tebrik ediyorum. Çocuklarımızın sosyal bireyler olarak büyümesinde bu tür aktiviteler büyük rol oynuyor. Gençlerimizi birçok turnuva ve sosyal aktivite ile buluşturmaya devam edeceğiz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak:Bandırma Belediyesi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın