Hülya Avşar: Sinovac yaptırdım, çekik oldum!

Çin aşısı Sinovac yaptırdığını açıklayan Hülya Avşar, elleriyle gözlerini çekerek espriyi patlattı: “Çin aşısı yaptırdım. O yüzden gözlerim bak nasıl çekik duruyor. Çin aşısı olmayın, sonra böyle oluyorsunuz.” Hülya Avşar önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Trafikte görüntülenen Avşar kızı final yapan dizisiyle ilgili “Biraz pahalı bir yapımdı. Güzel bir dijital film gibi oldu. 13 bölüm kısa ve […]

 Hülya Avşar: Sinovac yaptırdım, çekik oldum!

22.05.2021 - 5:49

Güncelleme : 22.05.2021 - 5:49

Çin aşısı Sinovac yaptırdığını açıklayan Hülya Avşar, elleriyle gözlerini çekerek espriyi patlattı: “Çin aşısı yaptırdım. O yüzden gözlerim bak nasıl çekik duruyor. Çin aşısı olmayın, sonra böyle oluyorsunuz.”

Hülya Avşar önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Trafikte görüntülenen Avşar kızı final yapan dizisiyle ilgili “Biraz pahalı bir yapımdı. Güzel bir dijital film gibi oldu. 13 bölüm kısa ve güzeldi” dedi.


İlk doz koronavirüs aşısı yaptırdığını söylen Hülya Avşar, elleriyle gözlerini çekik yaparak “Çin aşısı yaptırdım. O yüzden gözlerim bak nasıl çekik duruyor. Çin aşısı olmayın, sonra böyle oluyorsunuz” diye konuştu.

Avşar’ın esprisi gazetecileri güldürdü.

Kaynak:Gecce.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın