ŞEHİTLİKTE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Kentimizde her bayram olduğu gibi bu bayramda da Şehitlikte bayramlaşma töreni düzenlendi. Törene; Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, 6. Ana Jet Üs Komutanı Hv. Plt. Tuğgeneral Oğuz Okuyucu, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, kurum kuruluş müdürleri, siyasi parti başkanları, gaziler ve şehit yakınları katıldı.  İlçe Müftülük görevlilerinin dua okumasının ardından protokol üyelerinin şehit mezarlarına karanfil bırakması […]

 ŞEHİTLİKTE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

13.05.2021 - 16:38

Güncelleme : 13.05.2021 - 16:38

Kentimizde her bayram olduğu gibi bu bayramda da Şehitlikte bayramlaşma töreni düzenlendi. Törene; Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, 6. Ana Jet Üs Komutanı Hv. Plt. Tuğgeneral Oğuz Okuyucu, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, kurum kuruluş müdürleri, siyasi parti başkanları, gaziler ve şehit yakınları katıldı.  İlçe Müftülük görevlilerinin dua okumasının ardından protokol üyelerinin şehit mezarlarına karanfil bırakması ile tören son buldu.

Şehitlikteki törenin ardından protokol üyeleri şehir girişinde bulunan trafik kontrol noktasındaki emniyet güçlerini ziyaret ederek bayramını kutladı.

Son olarak Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun görev başındaki Zabıta memurlarını ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Kaynak:Bandırma Belediyesi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın