Başkan Yücel Yılmaz’ın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yücel Yılmaz Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkanımız Yücel Yılmaz’ın mesajı şöyledir: “Kıymetli Hemşehrilerim, Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayını bitirdik ve bayrama erdik. Sevgi, bereket ve hoşgörü ayı olan 11 ayın sultanı Ramazan ayı boyunca saygının, yardımlaşmanın, toplumsal ve insani dayanışmanın en üst […]

 Başkan Yücel Yılmaz’ın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

13.05.2021 - 7:54

Güncelleme : 13.05.2021 - 7:54

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yücel Yılmaz Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkanımız Yücel Yılmaz’ın mesajı şöyledir:

“Kıymetli Hemşehrilerim,

Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayını bitirdik ve bayrama erdik. Sevgi, bereket ve hoşgörü ayı olan 11 ayın sultanı Ramazan ayı boyunca saygının, yardımlaşmanın, toplumsal ve insani dayanışmanın en üst düzeye çıktığı duygularla Ramazan Bayramı’na ulaşmanın huzur ve sevincini yaşıyoruz.

Yaşayışımızda, kültürümüzde ve inançlarımızda Ramazan Bayramı’nın  ayrı bir yeri ve önemi vardır. Bugünler insanlığın iyilik ve güzellikle tanıştığı, kişiler arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının pekiştiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları ve muhabbetle kucaklaştıkları günlerdir. Bizler, bu güzel günleri maalesef bir kez daha Pandemi ile birlikte yaşıyoruz.  Tam kapanma tedbirleriyle geçirdiğimiz günlerin etkisinde bir bayram yaşıyor bunula birlikte tedbirlerin olumlu etkilerini hissediyoruz. Tüm dünya ile birlikte ülkemizin de yaşadığı bu zor günleri, hepimiz milletçe el ele vererek büyük bir dayanışmayla atlatacağız; sağlıklı, mutlu ve huzurlu güzel günlere kavuşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle hepinize içten sevgilerimi iletiyor; bayramın tüm insanlığın selameti ve kurtuluşuna vesile olmasını diliyorum.

Ramazan Bayramımız mübarek olsun.”

Kaynak:Balıkesir Büyükşehir Belediyesi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın