Edremit Anıt Çeşmesi Protokolü İmzalandı

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Edremit Anıt Çeşmesi protokolünü imzaladı. Edremit Belediyesi Şükrü Tunar Kültür Merkezi önündeki alana yapılacak olan Edremit Anıt Çeşmesi,  Hacı Hakkı Yercan ve eşi Hanife Yercan adına, kızı FikriyeYercan tarafından Heykeltıraş Ertuğ Atlı’ya yaptırılarak Edremit Belediyesi’ne bağışlanacak.  Bu amaçla;  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Heykeltıraş Ertuğ Atlı ve FikriyeYercan […]

 Edremit Anıt Çeşmesi Protokolü İmzalandı

30.03.2021 - 14:49

Güncelleme : 30.03.2021 - 14:49

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Edremit Anıt Çeşmesi protokolünü imzaladı.

Edremit Belediyesi Şükrü Tunar Kültür Merkezi önündeki alana yapılacak olan Edremit Anıt Çeşmesi,  Hacı Hakkı Yercan ve eşi Hanife Yercan adına, kızı FikriyeYercan tarafından Heykeltıraş Ertuğ Atlı’ya yaptırılarak Edremit Belediyesi’ne bağışlanacak.  Bu amaçla;  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Heykeltıraş Ertuğ Atlı ve FikriyeYercan Erhan’a vekaleten oğlu Erdal Erhan tarafından protokol imzalandı. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan Ertuğ Atlı’ya ve FikriyeYercan’a teşekkür etti. Arslan, “ Modern tekniklerle yapılacak olan anıt çeşmemiz Edremit’in tarihi ve kültürel mirasını yansıtacak. Şükrü Tunar Kültür Merkezi önünde yapacağımız düzenlemenin en önemli parçası olacak olan anıt çeşmemizin protokolü Edremit’e hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Protokol imza törenine; Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Gerkuş, Edremit Belediyesi Hukuk İşleri Müdürü Sait Tekin ve A. Sıdıka Erke Etnografta Müzesi Sorumlusu Cumhur Dokur da katıldı.

Kaynak:Gecce.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın