Bir Zamanlar Çukurova’da Demir ve Züleyha balayında

Ümit konusu vicdanını sızlatsa da, tüm yaşananların ardından Züleyha’nın kalbini gerçekten açması, Demir’i çok mutlu eder. Büyük bir savaşın ve iki çocuğun ardından ilk kez kalpleri aynı anda birbirleri için çarpan Züleyha ve Demir, baş başa bir tatil geçirmek ve hayatlarında ilk kez gerçekten bir çift olabilmek için tatile giderler. ZÜLEYHA İLE RÜYALARI GERÇEK OLAN […]

 Bir Zamanlar Çukurova’da Demir ve Züleyha balayında

25.03.2021 - 4:53

Güncelleme : 25.03.2021 - 4:53

Ümit konusu vicdanını sızlatsa da, tüm yaşananların ardından Züleyha’nın kalbini gerçekten açması, Demir’i çok mutlu eder. Büyük bir savaşın ve iki çocuğun ardından ilk kez kalpleri aynı anda birbirleri için çarpan Züleyha ve Demir, baş başa bir tatil geçirmek ve hayatlarında ilk kez gerçekten bir çift olabilmek için tatile giderler.

ZÜLEYHA İLE RÜYALARI GERÇEK OLAN DEMİR, ÜMİT’E NE DİYECEK?

Demir ve Züleyha’nın hem evde hem iş hayatında yakaladığı mutluluk, Ümit’i yıkar! Sevda da durumu anlamış ve Ümit’in kapısına dayanmıştır. Şimdi Ümit, yuva yıkan kadın hikayesinin başkahramanı olmak üzeredir! Bir kumpas için başlayan hikayede Ümit şimdi Demir’den vazgeçebilecek mi?

Ümit’e kapıldığını düşünürken, Züleyha’dan beklediği aşkın karşılığını gören Demir ise hem onu kırmadan hem konu Züleyha’nın kalbini kıracak hale gelmeden, konuşmaya çalışır. Sevda da babasına benzemesini istemediği Demir’in peşindedir!

ZÜLEYHA FEKELİ KONAĞI’NIN NEŞESİ LÜTFİYE İLE TANIŞIYOR!

Gelişi ile, uzun zamandır yas evi halinde duran Fekeli konağına neşe getiren Lütfiye, Züleyha’nın ziyareti ile onu da kendine hayran bırakır. Adnan’ı Fekeli’ye götüren Züleyha, Fekeli’den savaşı durdurması için yardım ister.

Fekeli de Lütfiye’nin hem konağa hem de hayatlarına getirdiği neşenin farkındadır. Üstelik, ailesinin bir arada tutmak için ona ihtiyacı

FİKRET, MÜJGAN’DAN DA SAVAŞINDAN DA VAZGEÇMİYOR

Müjgan, bir kez daha intikam savaşı peşinde bir adamla olmak istemiyordur. Fikret’i vazgeçirmeye çalışır ama bu aralarının daha gerilmesine neden olur. Fikret ise, Müjgan’ı kaybetmek istemediğine karar vermiştir. Onu, kendi hikayesinin haklılığına da aşkına da inandırmak isteyecektir.

Lütfiye ise, en başından bu yana bildiği sırları kendine saklasa da Fikret ile konuşup onu vazgeçirmeye çalışır ama tüm çabalar nafiledir! Fikret, savaşından vazgeçmeyecektir. Üstelik şimdi bir de mağlubiyet yaşamış hissetmektedir. Bunun intikamını almalıdır!

ARTIK ÇUKUROVA’DA İKİ HANIMAĞA VAR: SEVDA VE ZÜLEYHA!

En başından bu yana, Züleyha ve Demir’in evliliklerinin kağıt üzerinde kalmaması gerektiğine inanan ve her ikisini de birbirlerine tekrar kalplerini açabilmeleri için teşvik eden Sevda, mutluluklarına gölge düşmemesi için Ümit’in de karşısına çıkar. Bir yandan da, Çukurova’ya da konaktaki hayata da alışmıştır. Artık, yardım eli uzatmaktan da gerektiğinde kötülüklere karşı durmaktan da çekinmeyen bir Sevda vardır. Züleyha ile birlikte, Çukurova’da her geçen gün farklı hikayeler ile gönülleri fethedeceklerdir.

VE SAVAŞ BAŞLADI!

Demir, Ümit meselesini halletmeye çalışırken bir yandan da işleri büyütmeye çalışır. Çiftlik ile ilgili tüm konularla hanımağalar ilgilenmektedir ve Demir de bundan gurur duyacaktır. İşlerini halletmek için yoldayken gördüğü bozulmuş bir araba, bu kez Ümit gibi bir rüzgarı değil, savaşı karşısına çıkaracaktır! Demir, ummadığı bir anda, kendini çok şaşıracağı bir yerde bulur!

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümüyle Perşembe 20.00’DE ATV’de.

Kaynak:Gecce.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın