ALTIEYLÜL’DEN AKILLI PROJELER

Eğitime olan desteğini her alanda gördüğümüz Altıeylül Belediyesi’nin gençlere olan yatırım ve hizmetleri günden güne artmakla birlikte “Akıllı Projeler” sayesinde bu hizmetlere ulaşım da her geçen gün kolaylaşıyor. RANDEVU SİSTEMİ İNTERNET ORTAMINA TAŞINDI “Altıeylül Hep Yanında” sloganıyla Türkiye’nin örnek belediyelerinden biri olmayı hedefleyen Altıeylül Belediyesi, vatandaşların belediye hizmetlerinden daha hızlı ve etkin şekilde faydalanmasını sağlayan […]

 ALTIEYLÜL’DEN AKILLI PROJELER

07.03.2021 - 10:46

Güncelleme : 07.03.2021 - 10:46

Eğitime olan desteğini her alanda gördüğümüz Altıeylül Belediyesi’nin gençlere olan yatırım ve hizmetleri günden güne artmakla birlikte “Akıllı Projeler” sayesinde bu hizmetlere ulaşım da her geçen gün kolaylaşıyor.

RANDEVU SİSTEMİ İNTERNET ORTAMINA TAŞINDI

“Altıeylül Hep Yanında” sloganıyla Türkiye’nin örnek belediyelerinden biri olmayı hedefleyen Altıeylül Belediyesi, vatandaşların belediye hizmetlerinden daha hızlı ve etkin şekilde faydalanmasını sağlayan “Akıllı Projeler”i bir bir hayata geçiriyor. Son olarak Altıeylül’ün göz bebeği Millet Kıraathaneleri’ndeki randevu sistemi de internet ortamına taşındı. Vatandaşlar, GooglePlay ve AppStore’daki “Altıeylül Belediyesi” uygulaması aracılığıyla ya da www.altieylul.bel.tr adresi üzerinden Plevne, Sultan Alparslan ve Sabri Uğur Millet Kıraathaneleri’nde bulunan kütüphaneler için online randevu oluşturarak tüm hizmetlerden yararlanma imkânına kavuşabilecekler.

ALTIEYLÜL İLİM YUVASI OLDU

Altıeylül Belediyesi Millet Kıraathaneleri’ni hayata geçirdiği günden bu yana özellikle gençler tarafından büyük ilgi görmüştü. Üniversiteye hazırlanan gençler sadece boş vakitlerini değerlendirmekten ziyade zamanı ve kaynakları daha verimli kullanabilecekleri bir ortamı bulmalarından dolayı Millet Kıraahaneleri’ni tercih ediyor. Her yaşa hitap eden Millet Kıraathaneleri, Altıeylül Belediyesi’nin eğitime olan desteğinin her geçen gün artmasıyla da değerine değer katmayı sürdürüyor. Temelinden çatısına kadar tüm yapım aşamalarında bulunan ve kendisi de inşaat mühendisi olan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, kitaplara ve gençlere olan hayranlığını dile getirerek Altıeylül Belediyesi olarak başta gençler olmak üzere tüm vatandaşların hizmetlerden etkin olarak istifade etmesi gerektiğini söyledi. Hizmete ulaşımı kolaylaştırmak için teknolojiyi ve gerekliliklerini yakından takip ettiklerini söyleyen Başkan Avcı “Millet Kıraathaneleri faaliyete geçtiğinden bu yana güzel sonuçları da görmeye başladık. Üniversitelerin önemli bölümlerini kazanan genç kardeşlerimiz bu ilim yuvalarında sıkı bir çalışma içine girerek güzel sonuçlar elde ettiler. Başarının devamlılığı adına, pandemi sürecinde ve sonrasında yaşanabilecek yoğunlukların da önüne geçebilmek için randevu sistemini uygulamaya koyduk. Böylece gençlerimiz başta olmak üzere tüm vatandaşlarımız yoğunluğun oluşumuna sebebiyet vermeden hizmetlerden gönül rahatlığıyla faydalanabilecekler. Vatandaşlarımız randevu ve diğer tüm hizmetlere “Altıeylül Belediyesi” mobil uygulaması ile www.altieylul.bel.tr adresi üzerinden 7/24 ulaşabilirler” dedi.

Kaynak:Altıeylül Belediyesi web sitesi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın