Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yan yana!

Dizinin Beykoz platoda dün gerçekleşen çekimlerinde başrol oyuncuları Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun ilk kez karşı karşıya geldikleri sahneler çekildi. Yıldız oyuncular performanslarının yanı sıra uyumları ve enerjileri ile de dikkat çekti. Tutkulu bir aşk hikayesini konu alan Seni Çok Bekledim dramatik hikayesiyle sezona damga vuracak.Dizide; Özcan Deniz, ailesinden uzak, tek başına bir hayat kurmuş, […]

 Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yan yana!

25.10.2020 - 7:28

Güncelleme : 25.10.2020 - 7:28

Dizinin Beykoz platoda dün gerçekleşen çekimlerinde başrol oyuncuları Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun ilk kez karşı karşıya geldikleri sahneler çekildi. Yıldız oyuncular performanslarının yanı sıra uyumları ve enerjileri ile de dikkat çekti.

Tutkulu bir aşk hikayesini konu alan Seni Çok Bekledim dramatik hikayesiyle sezona damga vuracak.Dizide; Özcan Deniz, ailesinden uzak, tek başına bir hayat kurmuş, iş adamı ‘Kadir’ karakterine hayat verirken, İrem Helvacıoğlu ise babasız büyümüş ve kendi ayakları üzerinde durmuş, fotoğrafçı ‘Ayliz’ karakteri ile seyirci karşısına çıkacak. Yıllar boyunca birbirine teğet geçen Kadir ve Ayliz, birbirlerinin hayatına umulmadık bir anda girecek ve birlikte inanılmaz bir mucizeye tanıklık edecekler.Sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla ‘Seni Çok Bekledim’ yakında Star’da.

Kaynak:Gecce.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın