Hande Erçel’den duygulandıran paylaşım: Seni çok özlüyorum anne

Oyuncu Hande Erçel, 2019 yılında kaybettiği annesi Aylin Erçel’in doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Erçel’in yayınladığı kareye düştüğü not takipçilerini duygulandırdı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Hande Erçel, son paylaşımıyla hayranlarını duygulandırdı.Yayınladığı fotoğrafla annesi Aylin Erçel’in doğum gününü kutlayan Hande Erçel, paylaşımına düştüğü notla herkesi hüzünlendirdi.Annesinin bir fotoğrafını paylaşan güzel oyuncu […]

 Hande Erçel’den duygulandıran paylaşım: Seni çok özlüyorum anne

25.10.2020 - 16:45

Güncelleme : 25.10.2020 - 16:45

Oyuncu Hande Erçel, 2019 yılında kaybettiği annesi Aylin Erçel’in doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Erçel’in yayınladığı kareye düştüğü not takipçilerini duygulandırdı.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Hande Erçel, son paylaşımıyla hayranlarını duygulandırdı.Yayınladığı fotoğrafla annesi Aylin Erçel’in doğum gününü kutlayan Hande Erçel, paylaşımına düştüğü notla herkesi hüzünlendirdi.Annesinin bir fotoğrafını paylaşan güzel oyuncu , “Güzel sesin kulağımdan bir an olsun gitmiyor, varsın buradasın. Hala her sabah öpüyorsun boynumdan. Bugün senin doğuşun, sonsuz oldu… Her gün hayal ettiklerimizden daha güzel bir denize girdiğini biliyorum oralarda. Seni çok özlüyorum anne…” dedi.

Kaynak:Gecce.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın