EMRAH KİTAP FUARINDA AHMET SAN İLE BULUŞTU

eye takılsam arar kendisine danışırım.” Ünlü organizatör ve yapımcı Ahmet San geçtiğimiz günlerde Destek Yayınları etiketiyle raflarda yerini alan  “ SAN- Hiçbir Şey İmkansız Değildir “  kitabıyla İstanbul Tüyap Kitap Fuarı’nda okurlarıyla bir araya geldi. İletişimci Banu Noyan moderatörlüğünde, ünlü oyuncu ve ses sanatçısı Emrah’ın da katılımıyla  gerçekleşen söyleşi programına yoğun ilgi vardı. Cumhuriyet’in 100.yılında […]

 EMRAH KİTAP FUARINDA AHMET SAN İLE BULUŞTU

31.10.2023 - 7:27

Güncelleme : 31.10.2023 - 7:27

eye takılsam arar kendisine danışırım.”

Ünlü organizatör ve yapımcı Ahmet San geçtiğimiz günlerde Destek Yayınları etiketiyle raflarda yerini alan  “ SAN- Hiçbir Şey İmkansız Değildir “  kitabıyla İstanbul Tüyap Kitap Fuarı’nda okurlarıyla bir araya geldi.

İletişimci Banu Noyan moderatörlüğünde, ünlü oyuncu ve ses sanatçısı Emrah’ın da katılımıyla  gerçekleşen söyleşi programına yoğun ilgi vardı.

Cumhuriyet’in 100.yılında okurları ve sevenleriyle bir araya gelen iki ünlü isim yoğun katılımla gerçekleşen organizasyonda tüm sorulara samimiyetle cevap verdi. “Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutladığımız bugün, bu buluşma hayatımda  yaşadığım en özel gün oldu “ diyen Emrah , Ahmet San’ın disiplinli çalışma tarzına vurgu yaptı. “Her organizasyonda yapılacaklar kitap şeklinde elimize verilirdi, yaptığımız işin özrü yoktu onun için Ahmet San ın disiplinini hep normal karşıladım. 1989 yılında  çalışmaya başladık hala bir şeye takılsam arar kendisine danışırım.” dedi.

Ahmet San : “Kenan Doğulu, Mustafa Sandal,Burak Kut Tarkan gibi yakın yaşlarda genç yıldızla aynı anda çalışmak için özel metotlarım vardı, onun için sorunsuz sürdü bu çalışmalar”  dedi ve ekledi “Emrah çok gençti ama kariyer hedefi vardı. Pırıl pırıl saygılı ve önerilerimi eksiksiz uygulardı.”

Ahmet San, okurlarıyla buluşacağı yeni organizasyonların da müjdesini verdi.   https://www.youtube.com/watch?v=mpLz-Mx-YVE

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın