2.TÜRKİYE AVRUPA İŞ DÜNYASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Antalya Belek Üniversitesi Anasponsorluğun’da BHS GROUP MEDYA tarafından 2.kez organize edilen Türkiye Avrupa İş Dünyası ödülleri geçtiğimiz akşam sahiplerini buldu. Avrupa markalarını İstanbul’da buluşturan bu gecede Avrupa’nın en önde gelen isimleri ödül aldı. Organizasyonda, SERHAT dizisiyle beğeni kazanılan başrollerini birlikte paylaşan Tamer KARADAĞLI yılın en iyi erkek oyuncusu, Nefise KARATAY yılın en iyi kadın oyuncusu, […]

 2.TÜRKİYE AVRUPA İŞ DÜNYASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

21.07.2023 - 17:04

Güncelleme : 21.07.2023 - 17:04

Antalya Belek Üniversitesi Anasponsorluğun’da BHS GROUP MEDYA tarafından 2.kez organize edilen Türkiye Avrupa İş Dünyası ödülleri geçtiğimiz akşam sahiplerini buldu.

Avrupa markalarını İstanbul’da buluşturan bu gecede Avrupa’nın en önde gelen isimleri ödül aldı.

Organizasyonda, SERHAT dizisiyle beğeni kazanılan başrollerini birlikte paylaşan Tamer KARADAĞLI yılın en iyi erkek oyuncusu, Nefise KARATAY yılın en iyi kadın oyuncusu, Aydilge yılın en iyi cover şarkısı, Gökçe Kırgız TANER yılın en iyi müzik klibi, Kültür ve Turizm Bakanlığı Daire Başkanı Sanem ARIKAN,

Hadipoyrazoğlu Geleneksel Tiyatrosunu Yaşatma Derneği Başkanı Şafak POYRAZOĞLU en iyi sosyal sorumluluk projesi ödülü, Mavi Vatan Onur Ödülü Cihat YAYCI ve Milletvekili Av.Serkan BAYRAM’ın hayatını ele alan Buğday Tanesi filmi ise yılın sinema filmi ödülüne layik görüldü.


Emre BUGA sunumuyla tüm ödüllerin sahiplerini bulduğu gecede Yeliz AKAY kırmızı halı sunumuyla göz doldurdu.

Almanya,Belçika,Azerbaycan,Nijerya ve bir çok ülkeden seçkin davetlinin katıldığı gecede Tiana moda markasının defilesi izleyenleri büyüledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın