Marmaris Areena Club’te İnternational Beauty Fashion rüzgarı esti…

Marmaris’te ilk defa organize edilen İnternational Beauty Fashion Show süper bir final ile izleyenlerden büyük alkış aldı. Marmaris’in en köklü ve kaliteli mekanlarından biri olan Areena Club’de gerçekleşen defileyi James Agens organizasyon üstlenirken koreografi Asil Çağıl tarafından gerçekleşti. Finalde 4 önemli modacının kıyafetlerini 22 manken sundu. Bu güzel organizasyon Marmaris’te dört gün sürerken turizme çok […]

 Marmaris Areena Club’te İnternational Beauty Fashion rüzgarı esti…

18.07.2023 - 8:28

Güncelleme : 18.07.2023 - 8:28

Marmaris’te ilk defa organize edilen İnternational Beauty Fashion Show süper bir final ile izleyenlerden büyük alkış aldı.


Marmaris’in en köklü ve kaliteli mekanlarından biri olan Areena Club’de gerçekleşen defileyi James Agens organizasyon üstlenirken koreografi Asil Çağıl tarafından gerçekleşti.

Finalde 4 önemli modacının kıyafetlerini 22 manken sundu.


Bu güzel organizasyon Marmaris’te dört gün sürerken turizme çok önem veren

Areena Club sahibi iş insanı Kamil Islı bu tarz değişik organizasyonları yapmaya devam edeceklerini açıkladı.


Kamil Islı Marmaris’i çok sevdiklerini yerli ve yabancı turisti her sene daha da yukarlara çekmek adına biz iş insanlarının elinden geleni yapmaları gerekiyor dedi.


Yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken İnternational Beauty Fashion Show defileler zinciri Marmaris’i dört gün boyunca hareketlendirdi.

Birbirinden güzel 22 manken gündüzleri Marmaris’i gezip deniz, kum ve koyların tadına vardılar.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın