GENÇ KRALLAR TV’NİN KAÇIRILMAYACAK CANLI YAYINI!

İstanbul’da bulunan İmaj Medya Magazinin sahibi aynı zaman da sunuculuğunu yaptığı GENÇ KRALLAR TV ve radyo yayını da bulunan GENÇ KRALLAR FM’de bu hafta Gündüz Şutanrıkulu Bandırma Zımba Gazetesi İmtiyaz Sahibi Haluk Özçelik, Muhabir Selin Girgin ve Sanatçı Alican Özmen’i GENÇ KRALLAR TV’de ağırlayacak. İstanbul’da bulunan İmaj Medya Magazinin sahibi aynı zaman da sunuculuğunu yaptığı […]

 GENÇ KRALLAR TV’NİN KAÇIRILMAYACAK CANLI YAYINI!

21.12.2022 - 17:00

Güncelleme : 21.12.2022 - 17:00

İstanbul’da bulunan İmaj Medya Magazinin sahibi aynı zaman da sunuculuğunu yaptığı GENÇ KRALLAR TV ve radyo yayını da bulunan GENÇ KRALLAR FM’de bu hafta Gündüz Şutanrıkulu Bandırma Zımba Gazetesi İmtiyaz Sahibi Haluk Özçelik, Muhabir Selin Girgin ve Sanatçı Alican Özmen’i GENÇ KRALLAR TV’de ağırlayacak.

İstanbul’da bulunan İmaj Medya Magazinin sahibi aynı zaman da sunuculuğunu yaptığı GENÇ KRALLAR TV ve radyo yayını da bulunan GENÇ KRALLAR FM’de bu hafta Gündüz Şutanrıkulu, Bandırma Zımba Gazetesi İmtiyaz Sahibi Haluk Özçelik, Muhabir Selin Girgin ve Sanatçı Alican Özmen’i GENÇ KRALLAR TV’de ağırlayacak. 25 Aralık Pazar günü saat 14:00’da program www.genckrallartv.net adresinden yayınlanacak. Gazetecilerin ve Sanatçı Alican Özmen’in katıldığı programın seyri saat 16:00’a kadar devam edecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın