MHP YENİ ÜYELERİ İLE GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Teşkilatı yeni üye katılım törenini Eti Maden Tesisleri’nde düzenledi. Düzenlenen törene ilgi yoğun olurken, İl başkanı Ekrem Gökay Yüksel, Teşkilatlanmadan sorumlu il başkan Yardımcısı Cevdet Gürcan, Yerel yönetimlerden sorumlu il başkan Yardımcısı Niyazi Tunç, Yan kuruluşlardan sorumlu il başkan Yardımcısı Erhan Yırcalı, İl yönetim kurulu üyesi Recep Aslan, 28. Dönem […]

 MHP YENİ ÜYELERİ İLE GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

20.12.2022 - 18:00

Güncelleme : 20.12.2022 - 18:00

Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Teşkilatı yeni üye katılım törenini Eti Maden Tesisleri’nde düzenledi. Düzenlenen törene ilgi yoğun olurken, İl başkanı Ekrem Gökay Yüksel, Teşkilatlanmadan sorumlu il başkan Yardımcısı Cevdet Gürcan, Yerel yönetimlerden sorumlu il başkan Yardımcısı Niyazi Tunç, Yan kuruluşlardan sorumlu il başkan Yardımcısı Erhan Yırcalı, İl yönetim kurulu üyesi Recep Aslan, 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı Tayfun Tursun, MHP Bandırma Meclis Üyeleri ve çok sayıda MHP Üyesi katıldı.

Düzenlenen törende konuşan MHP Bandırma İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, ” Tarihi şan ve şerefle dolu Milliyetçi Hareket Partisi 53 yıllık siyasi hayatında Milli ve Manevi değerlere sahip çıkan önceliği Vatan, Millet, Bayrak olan bu değerleri yaşama geçirmek için de daima haykırdığı “Tam Bağımsız Türkiye” idealini gerçekleştirmek için siyasetini “herşey Türk’e göre, Türk tarafından” ifadesinde vücut bulan politikasını bütün Milletimizi kapsayacak şekilde sürdürmektedir. Bu siyaset, Türk’ün tarih sahnesine çıktığı günden bugüne kadar “bağımsızlık ve özgürlük benim karakterimdir” diyen bir milletin Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’de, Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’de ve liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ’de tezahür eden milyonlarca Türk’ün gönlünde var olan manda ve himayeyi dün de bugün de yarın da kabul etmeyecek olan büyük Milletimizin ruhunda varlığını sonsuza kadar sürdürecek olan çelikleşmiş irade siyasetidir. Bu siyasete inanmış dava erleri, Malazgirt’den Niğbolu’ya, Mohaç’tan Çanakkale’ye, Anafartalara Milli Mücadeleye oradan Kurtuluş Savaşına ve nihayet 15 Temmuz hain darbesine kadar aziz kanlarını feda ederek bu toprakları Vatan kıldılar. Şimdi biz beka deyince anlamayanlar şunu iyi bilmeli ki “biz bu kutsal emaneti alırken ya İstiklal, ya ölüm” diye yemin ederek aldık” dedi.

“KİMİN EKMEĞİNE YAĞ SÜRDÜĞÜNÜZÜ BİLİYORUZ”

Başkan Bozkurt, son aylarda dövizde bir yükseliş olmazken, mazot ve benzin fiyatları düşerken, çarşıda, markette neden fiyat arttırımına gidildiğini bildiklerini ifade ederek, ” Son 3 ayda dövizde bir yükseliş olmazken, mazot ve benzin fiyatları düşerken, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin ihracat rekorlarını kırarken bu fiyatların yükselişini, işbirlikçilerin ekonomik saldırılarını ve devleti aciz gösterme çabalarının kimlerin ekmeğine yağ sürdüğünü gayet iyi biliyoruz. Siyasi, askeri ve ekonomik saldırılar her nereden ve kimlerden gelirse gelsin bizim için esas olan Devletimizin bekası, Milletimizin İstiklâl’idir. Şunu kesin biliyoruz: Güvenlik ve ekonomik sorunlar varsa, güvenlik hep önce gelir. İstiklâli olmayanın, istikbali olamaz!” dedi

“PARAYI İNGİLTEREDEN, DESTEĞİ AMERİKADAN, AKLI ALMANYADAN, DANIŞMANLARINI YAHUDİ VE ERMENİLERDEN SEÇEN BU MUHALEFET OYU TÜRK MİLLETİNDEN İSTİYOR! “

Konuşmasının devamında Millet İttifakına ve CHP’ye yüklenen Bozkurt, ” Bekaya karşı gelenler kim? Ve Kimler? Cevap basit: Cumhuriyetimizin Kurucusu Atatürk’ün koltuğunda oturup, 6 okuna sahip çıkmayan CHP ve şürekası.. yani 6’lı masa! Parayı İngiltereden, desteği Amerikadan, aklı Almanyadan, danışmanlarını Yahudi ve Ermenilerden seçen bu muhalefet oyu Türk Milletinden istiyor! Bu aziz Türk Milleti dün olduğu gibi 2023 Haziranında yapılacak seçimde de bunlara ve hamilerine gereken dersi sandıkta verecek. Ve “Adayımız Belli, Kararımız Net” diyerek Cumhurbaşkanı adayımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’a ve Milletvekilleri seçimlerinde de Liderimiz Sn. Dr. Devlet BAHÇELİ önderliğindeki Milliyetçi Hareket Partisine oy vererek Cumhur İttifakı Allah’ın izniyle tekrar Ülkemiz yönetimine hizmetçi kılacaktır. Bu 6’lı masaya göre seçilecek Cumhurbaşkanı adayı Sosyal Demokratları memnun edecek, Liberalleri memnun edecek, Demokratları memnun edecek, PKK’nın siyasi uzantısı HDP’yi memnun edecek, İslamcıları ve sözde Milliyetçileri memnun edecek, ne için siyaset yaptıkları malum Davutoğlu ve Babacan’ı memnun edecek; “Allah korusun bunları memnun eden bu aziz Türk Milletini mutlu edebilir mi?” 2023 yılında Cumhurbaşkanı olacak kişi Milli olacak, Milli düşünecek, Milli politikalar üretecek, Gayrimilli unsurlarla dirsek temasında bulunmayacak. Milletin kürsüsünden el hareketi çekenlerden, mavi vatan için Akdeniz’de ne işimiz var diyenlerden, Libya’da ne işimiz var diyenlerden, Doğu Akdenizdeki çıkarlarımıza sahip çıkmayanlardan, 15 Temmuz hain Feto örgütünden atılanları geri Devlete alacağız diyenlerden, Ülkesini yabancı büyükelçilere şikayet edenlerden, sınır ötesinde terörü bitirmek için gelen teskereye hayır diyenlerden, şehit yakınına küfür edenlere ses çıkarmayanlardan, YPG bize mi saldıracak diyenlerden, Vatan ve Millet düşmanı Sorosçu Kavala ile bölücü Demirtaşa özgürlük isteyenlerden, Abdülhamit Han dönemine hainlerin ağzıyla İstibdat diyenlerden, Karabağ özgürlüğüne kavuşurken Türkiye oraya cihatçı gönderiyor diyenlerden, cari açık kara para ile kapatılıyor diye ülkesini uluslararası kuruluşlara şikayet edenlerden, devletimizi katil gösterip Türk Askeri kimyasal silah kullanıyor diyenlere sahip çıkanlardan ve umudunu okyanus ötesine bağlayanlardan Cumhurbaşkanı olmaz, olamaz! Biz bu seçimi önce Allah’ın izni sonra da aziz milletimizin teveccühü ile kazanacağız. Son 3 ayda kaydettiğimiz ve bugünde katılım töreni düzenlediğimiz Tomris Hatundan Nene Hatuna, Şerife Bacıdan Kara Fatma’ya, Türk Kadınına önderlik edenlerin mirasçıları kıymetli bayan kardeşlerimizle kazanacağız. Biz bu seçimi sosyal medyanın oyuncağı olan Z kuşağı ile değil Kürşat’ın, Alparslan’ın, Fatih’in Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’in Bozkurtlarıyla kazanacağız. Biz bu seçimi sözde değil özde Liderinin emrinde ve teşkilatının hizmetinde olan Milliyetçi Ülkücülerle kazanacağız” dedi.

“HEDEF BANDIRMA’DAN 1 VEKİL ÇIKARIP, ÜÇ HİLALİ BELEDİYE BİNAMIZA ASMAK”

Konuşmasında genel ve yerel seçimler için hedef koyan Bozkurt, ” Bandırma Milliyetçi Hareket Partisi olarak ilk hedefimiz güzel şehrimiz Bandırma’dan 1 Milletvekili çıkarmaktır. İnanıyor ve güveniyorum ki İl Başkanlığımızın ve Genel Merkezimizin teveccühü ile Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma Adayı sıralamada ilk ikinin içerisinde olacak ve Bandırmalı Ülkücüler hasretle bekledikleri Bandırmalı Milletvekiline inşallah kavuşacaktır. İkinci hedef olarak da inşallah 2020’deki kongremizde ilan ettiğimiz gibi 3 hilalli şanlı bayrağı Bandırma Belediye binasına asmak olacaktır. Bu hedefe varmak için çalışmalarımıza devam edecek kırsal ve mahalle gezilerimizde bu ideali hayata geçirmek için canla başla çalışacağız.” diye konuştu.

Başkan Bozkurt’un konuşmasının ardından MHP’ye yeni üye olan 400 kişiye rozetleri takılarak partiye emeği geçen isimlere ise plaketleri takdim edildi. Tören toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın