Trakya’nın En’leri ödüllendirildi

ByAytaç Production Aytaç Tuna ve Dafne Ajans Özgün Deniz Gündüz ortaklığında Silivri’de bir ilke imza atılarak Trakya’nın En’leri ödüllendirildi.İstanbul ve Trakya’nın Enleri, Çarşamba akşamı Mega Saray’da ByAytaç Production ve Dafne Ajans’ın organizasyonunda sahiplerini buldu. İlki düzenlenen organizasyonda katılımcılar keyifli zaman geçirdi.HER SEKTÖRDEN TEMSİLCİLERE ÖDÜLOlta Restaurant, Doğu Otomotiv, MTK Gayrimenkul, İskeçeli Mobilya, Taşkın Sigorta, Arslan Yoğurt, […]

 Trakya’nın En’leri ödüllendirildi

20.03.2022 - 21:23

Güncelleme : 20.03.2022 - 21:23

ByAytaç Production Aytaç Tuna ve Dafne Ajans Özgün Deniz Gündüz ortaklığında Silivri’de bir ilke imza atılarak Trakya’nın En’leri ödüllendirildi.
İstanbul ve Trakya’nın Enleri, Çarşamba akşamı Mega Saray’da ByAytaç Production ve Dafne Ajans’ın organizasyonunda sahiplerini buldu. İlki düzenlenen organizasyonda katılımcılar keyifli zaman geçirdi.
HER SEKTÖRDEN TEMSİLCİLERE ÖDÜL
Olta Restaurant, Doğu Otomotiv, MTK Gayrimenkul, İskeçeli Mobilya, Taşkın Sigorta, Arslan Yoğurt, Final Okulları, Festival Çiçekçilik, Silivri Çağrıbey Spor Kulübü Voleybol, Silivrispor, Alibey takımları, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı, Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi gibi iş dünyasından üretime, eğitim ile hizmet sektörleri ve de spor alanında faaliyet gösteren pek çok firmayla kuruluşun ödüle layık görüldüğü gecede sanat dünyası da unutulmadı Silivri’nin seslerinden Elif Onur onurlandırılanlar arasındaydı.
MÜZİK ZİYAFETİ
Gece aynı anlamda bir müzik ziyafetine de dönüştü. Usta sesler Mine Koşan, Zekeriya Ünlü, Selahattin Alpay, Ferman Toprak ünlü klarnet ustası Hüsnü Şenlendici’nin sahnesinden önce katılımcılara keyifli anlar yaşattı.
HAYIR AMAÇLI AÇIK ARTTIRMA
Gecede Ali Solmaz’ın yönettiği tarihi ve sanat eserlerinden oluşan açık arttırmanın tüm gelirleri Hayvanları Koruma Kurtarma ve Yaşatma Derneği’ne bağışlandı.
UMUÇ GÖNÜLLERİ FETHETTİ
Doğu Otomotiv adına gecede ödüle da layık görülen Erkan Umuç, mezatta tarihi Atatürk portresine ödediği ücret ile tüm katılımcıların gönlünü fethetti.
KATILANLAR
İş ve sanat dünyası temsilcilerinin yoğun katılım gösterdiği geceye CHP İlçe Başkanı Berker Esen ve yönetim kurulu üyeleri, İBB Meclis üyeleri Melih Yıldız, Bora Balcıoğlu, Demokrat Parti İlçe Başkanı Halide Avlu, SİAD Başkanı Hakan Kocabaş, Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuray Koçer, Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Ercan Çalışkan, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Recep Akıncı, Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Şaban Ardan, Kulüpler Birliği Başkanı Ali Tonta, Güreş Ağası Çetin Ceylan, Silivrispor Kulüp Yöneticileri Ufkun Medya Çekiç Medya geceye katılım gösterenler arasındaydı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın