BAŞKAN TOLGA TOSUN’DAN PAZAR MESAİSİ

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Fen İşleri, Park Bahçeler ve Zabıta Müdürleriyle birlikte kent genelinde bakım ve onarım gerektiren birçok cadde ve sokakta incelemelerde bulundu. Yapılacak olan yol bakım, onarım ve yenileme çalışmaları öncesi bozuk olan yolların ve kaldırımların tespitini yerinde yapan Başkan Tolga Tosun: “Ekiplerimizle yeni sezon öncesi asfalt ve parke yapılacak alanları belirlemek […]

 BAŞKAN TOLGA TOSUN’DAN PAZAR MESAİSİ

29.03.2021 - 11:12

Güncelleme : 29.03.2021 - 11:12

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Fen İşleri, Park Bahçeler ve Zabıta Müdürleriyle birlikte kent genelinde bakım ve onarım gerektiren birçok cadde ve sokakta incelemelerde bulundu.

Yapılacak olan yol bakım, onarım ve yenileme çalışmaları öncesi bozuk olan yolların ve kaldırımların tespitini yerinde yapan Başkan Tolga Tosun: “Ekiplerimizle yeni sezon öncesi asfalt ve parke yapılacak alanları belirlemek için kentimiz genelinde denetlemede bulunduk. Asfalt tesisimizin hazır hale gelmesi ile birlikte yenileme ve bakım çalışmalarına kısa sürede başlayarak Bandırma’nın cadde ve sokaklarını daha konforlu bir hale getireceğiz” dedi.

Kaynak:Bandırma Belediyesi web sitesi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın